Kolumny niestandardowe AdWords od teraz dostępne na poziomie słów kluczowych i reklam

Śledź i optymalizuj według niestandardowych danych dostosowanych do Twoich celów na wszystkich poziomach kampanii.

Kolumny niestandardowe AdWords od teraz dostępne na poziomie słów kluczowych i reklam1

Kolumny niestandardowe są bardzo wygodnym sposobem na wyświetlenie tylko części danych. Pomagają one marketerom uzyskać bardziej szczegółowy wgląd w skuteczność swoich kampanii w oparciu o niestandardowe cele metryczne. Do niedawna były jedynie dostępne na poziomie kampanii oraz grup reklam, a teraz reklamodawcy dodatkowo mogą je tworzyć i śledzić na poziomie słów kluczowych oraz reklam. Podobnie jak w przypadku każdego nowego dodatku, ta aktualizacja jest dostępna tylko w nowej wersji Adwords.

Kolumny niestandardowe AdWords od teraz dostępne na poziomie słów kluczowych i reklam

Pamiętaj, że nowe niestandardowe kolumny nie są dostępne w starym interfejsie Adwords. Kolejny znak, że zbliża się wycofanie starego interfejsu 🙂

Starszy Specjalista SEM. Od 2 lat związany z branżą SEM. Z powodzeniem prowadził wiele złożonych kampanii reklamowych oraz służy fachową pomocą swoim klientom.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij