Mayko partnerem projektu “Nowa koncepcja SEO”

Firma Mayko została partnerem projektu “Nowa koncepcja SEO”. Projekt został stworzony przez platformę content marketingową WhitePress.

Głównym założeniem projektu “Nowa koncepcja SEO” jest edukacja klientów w zakresie ogólnopojętej tematyki SEO. Projekt ma również za zadanie pokazać ścieżkę migracji z automatycznych usług SEO rozliczanych za pozycje, do bezpiecznych, kompleksowych i transparentnych usług. Więcej o projekcie pod adresem https://www.whitepress.pl/nowa-koncepcja-seo oraz na specjalnie utworzonej grupie na Facebook’u – https://www.facebook.com/groups/NowaKoncepcjaSEO/

W ramach wspólnego partnerstwa firmy Mayko z projektem, w serwisie ukazał się właśnie wpis gościnny pod tytułem “Jak mierzyć działania agencji SEO?”. Zapraszamy do lektury.

Poniżej infografika opisująca w szczegółowy sposób główne idee projektu “Nowa koncepcja SEO”.

Mayko partnerem projektu “Nowa koncepcja SEO”

Senior SEO Manager w firmie Mayko. Z branżą SEO zawodowo związany od 2008 roku. Uczestniczył przy kilkuset projektach SEO, w tym dla wielu znanych marek. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla eCommerce.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij