Najważniejsze wydarzenie e-commerce w Europie 2019

Najważniejsze wydarzenia e-commerce w Europie 2019

Oto lista najważniejszych wydarzeń e-commerce w Europie w roku 2019. W skład tego zestawienia wchodzą eventy, wystawy czy też seminaria. Niektóre z nich to duże wydarzenia mające już swoją długą historię, a inne organizowane są na nieco mniejszą skalę.

1. FUTR Europe Summit 2019

Gdzie – Wielka Brytania.

Kiedy – 24-25.04.

Wydarzenie to jest poświęcone nowatorskiemu myśleniu w branży oraz skupia się na przyszłych zmianach w branży handlu, marketingu oraz commerce.

2. European Payment Summit 2019

Gdzie – Holandia.

Kiedy – 25-26.04.

Wydarzenie to trwa 2 dni i jest poświęcone kluczowym zmianom w dziedzinie płatności i transakcji, jak i ostatnim aktualizacjom w regulacjach prawnych, a także powiązanych z zagadnieniami technologiach.

3. Retail Business Tech Expo 

Gdzie – Wielka Brytania.

Kiedy – 1-2.05.

Reed Exhibitions łączy swoje 3 główne wydarzenia poświęcone handlowi i tworzy z nich Retail EXPO. W wydarzeniu weźmie udział ponad 15 000 osób.

4. EU-Startups Summit 2019

Gdzie – Niemcy.

Kiedy – 2-3.05.

EU-Startups Summit poświęcony jest aspirującym przedsiębiorcom, którzy chcą zbudować międzynarodowe firmy w Europie. Konferencja da możliwość uczenia się od tych, którzy odnieśli sukces w branży, jak i wykorzystać wiele okazji na networking.

5. K5 Conference

Gdzie – Niemcy.

Kiedy – 4-5.06.

Jak mniejsi przedsiębiorcy mogą wyróżnić się w branży? K5 Conference to świetna okazja na networking oraz wysłuchanie ciekawych wykładów, które przygotują na przyszłość świata e-commerce. Konferencja stawia sobie za cel bliższe przyjrzenie się sukcesom oraz porażkom w branży, co pozwoli jeszcze lepiej przygotować się na najnowsze wydarzenia.

6. eTail Europe

Gdzie – Wielka Brytania.

Kiedy – 18-19.06.

Etail Europe skupia się na ostatnich zmianach w branży e-commerce oraz na tym, jak można je wykorzystać na własną korzyść.

7. eTailing Summit

Gdzie – Wielka Brytania.

Kiedy – 09.07.

Kolejne wydarzenie organizowane w Wielkiej Brytanii, które pozwoli sprzedawcom z różnych krajów nawiązać długotrwałe relacje. W programie przewidziane są spotkania indywidualne, seminaria oraz kluczowe przemówienia.

8. eCommerce Expo 2019

Gdzie – Wielka Brytania.

Kiedy – 25-26.09.

Każdy, kto jest zaangażowany w B2B lub B2B e-commerce powinien zainteresować się tym wydarzeniem. Znajdziesz tutaj wszystko – od praktycznych i gotowych do wprowadzenia porad i rozwiązań, po inspirację z licznych zakresów tematów związanych z e-commerce.

9. Linn Academy 2019

Gdzie – Wielka Brytania.

Kiedy – 01.10.

Linn Academy to konferencja, która pozwoli Ci osobiście zapoznać się z największymi sukcesami z branży e-commerce w ostatnich latach oraz nawiązać kontakt z mnóstwem branżowych ekspertów.

10. Magento Live Europe

Gdzie – Holandia.

Kiedy – 22-23.10.

Wydarzenie jest organizowane przez Magento. To świetna okazja na zapoznanie się nie tylko z nowościami dotyczącymi samej popularnej platformy, ale na wzięcie udziału w rozmowach i przemówieniach na tematy związane z samą branżą e-commerce.

Podsumowanie

Oto jedne z najciekawszych nadchodzących wydarzeń z branży e-commerce. Czy na któreś z nich zamierzasz się wybrać?

Autor artykułu:Daniel Podgórski

Copywriter współpracujący z firmą Mayko. Specjalizuje się w nowoczesnych technologiach, kryptowalutach, SEO i marketingu internetowym. Uwielbia pisać artykuły poparte statystykami i głębokim researchem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *