Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż

Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż

Coroczny raport SEO przygotowywany przez Mayko gotowy do pobrania! Zobacz kto w 2017 roku został liderem swojej branży w wynikach wyszukiwania Google. W tym roku mamy również specjalne zniżki i rabaty od Brand24, SEMSTORM, Marketer+ oraz Edrone!

Założeniem projektu „Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż” jest wyłonienie liderów poszczególnych branż pod względem widoczności w wynikach naturalnych Google. Raport przygotowywany jest co roku przez agencje SEO/SEM – Mayko.pl.

Metodologia powstania raportu

Raport powstał na podstawie danych zebranych przez narzędzie SEMSTORM. Narzędzie śledzi działania serwisów w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Dane zebrane zostały z każdego miesiąca 2017 roku, a wyniki w raporcie to ich średnia roczna wartość. Kryterium wyboru lidera danej branży była średnia szacunkowego ruchu z naturalnych wyników wyszukiwania Google.

W porównaniu do poprzedniej edycji raportu, w tym roku ranking został wzbogacony o dodatkowe dane tj. zmiana procentowa szacunkowego ruchu w porównaniu do 2016 roku oraz pozycja serwisu w poprzednim roku. Dane te pokazują nam przede wszystkim, które z serwisów prowadzą skuteczną strategię SEO, a co za tym, na jakich rozwiązaniach SEO warto się wzorować. Uważam, że warto pokusić się o bardziej szczegółową analizę serwisów z największym wzrostem ruchu i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Nowością w tegorocznym raporcie są również komentarze przedstawicieli firm, które znalazły się w raporcie. Znajdziecie wypowiedzi przedstawicieli takich firm jak:

Dodatkowo, w raporcie przeczytamy podsumowania roku 2017 w branży SEO i prognozy na rok 2018. Przygotowane zostały one przez specjalistów z naszej branży. Konkretnie przeczytamy wypowiedzi takich osób jak:

Zniżki i rabaty

W tegorocznej edycji raportu mamy specjalne zniżki i rabaty od naszych partnerów i patronów medialnych. Przygotowali je dla Was Brand24, SEMSTORM, Marketer+ oraz Edrone. Szczegóły znajdziecie w raporcie.

Partnerzy merytoryczni

pl.semstorm.com

auroracreation.pl - software house

Patronat medialny

sprawnymarketing.pl

brand24.pl

wipb-podyplomowe

brief.pl

marketerplus.pl

e-biznes.pl

internetpr.pl

nowymarketing.pl

edrone.me

dailyweb

admonkey.pl

o-m.pl

„Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż” do pobrania poniżej:

POBIERZ – LINK

  • 446
  •  
  •  
Autor artykułu:Wojciech Przekop

Head of SEO w firmie Mayko. Z branżą SEO zawodowo związany od 2008 roku. Uczestniczył przy kilkuset projektach SEO, w tym dla wielu znanych marek. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla eCommerce.

Komentarze

2 wypowiedzi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *