Słowo kluczowe

Słowa kluczowe (ang. keywords) to w rzeczywistości nie tylko słowa, ale również grupy wyrazów tworzące frazy, które są stosowane w celu wyszukiwania określonych informacji w wyszukiwarkach internetowych.

Słowa kluczowe to bardzo ważne jako narzędzie SEO, ponieważ odnoszą się bezpośrednio do haseł, jakie Internauci wpisują w wyszukiwarki. Mają ogromne znaczenie dla pozycjonowania stron internetowych. Podstawę pozycjonowania dowolnych stron stanowi wykorzystanie odpowiednio dobranych słów kluczowych w treściach wprowadzanych na strony. Ważne słowa kluczowe należy umieszczać na odpowiednich poziomach tekstu, ponieważ wzmacnia to pozycję strony w rankingach wyszukiwarek. Słowa kluczowe warto wprowadzać do nagłówków h1 – h6, a także wykorzystywać je w elementach znacznika TITLE i Meta Description. Działania SEO opierają się na uzyskaniu przez stronę internetową możliwie najwyższej pozycji w wyszukiwarkach dla konkretnego zbioru słów kluczowych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij