TITLE

TITLE to znacznik stosowany do nadawania tytułu strony. Jest wstawiany do kodu źródłowego strony internetowej. Tag TITLE definiuje tytuł strony, a jego zawartość merytoryczna jest wyświetlana na stronie z listą wyników wyszukiwania Google jako element wyświetlonego wyniku lub w pasku tytułu przeglądarki.

Tytuł strony to jedna z najważniejszych kwestii decydujących o pozycji w rankingach przeglądarek. Należy zwrócić uwagę, aby tytuł strony ograniczał się do terminów i treści jak najlepiej oddających zawartość danej strony. Warto, aby każdej podstronie został przypisany indywidualny tytuł. Na początku tytułu powinno zostać umieszczone najważniejsze słowo kluczowe. W tytule umieszcza się takie informacje jak nazwa marki, miejscowości, atrakcja związana z danym miejscem i tym podobne konkretne wiadomości. TITLE nie powinien przekraczać 55 znaków. Ważna jest czytelność przekazu i emocje, jakie wywołuje. Ma skłaniać do wejścia na stronę. Czytając tytuł, odbiorca powinien być przekonany, że wchodząc na stronę, znajdzie to, czego szuka.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij