Święto branży SEM w Krakowie po raz dziesiąty. MAYKO po raz kolejny obejmuje patronat nad semKRK

Święto branży SEM w Krakowie po raz dziesiąty. MAYKO po raz kolejny obejmuje patronat nad semKRK!

semKRK to cykliczne spotkania branży SEM, które są czymś więcej niż zwykłą konferencją. To spotkanie, na którym społeczność znana sobie głównie z grup Facebooka i forum spotyka się na żywo, wymienia doświadczeniami i rozwija swoją wiedzę. semKRK łączy wszystkie zalety konferencji: doskonała organizacja, wysoki poziom prelekcji, profesjonalne sale oraz barcampu: bar, atmosfera, czas i miejsce na dyskusje oraz afterparty.

semKRK to spotkania, którym przyświeca jeden główny cel: integracja branży przy okazji edukacji. Specjaliści dzieląc się wiedzą mogą wpłynąć na podniesienie jakości usług czy nawet budować świadomość wielu zagadnień dla klientów. semKRK to jednak też okazja do przypisania twarzy do osób, które znamy tylko z maila czy nicka na forum. To moment w którym rozmawiamy o wspólnych biznesach, odkryciach czy teoriach. Wymiana wiedzy, kontaktów czy po prostu spotkanie po latach.

Spotkania adresowane są dla właścicieli biznesów, działów marketingu, agencji i specjalistów SEM ale również dla osób, które prowadzą sklepy internetowe lub związane są z rynkiem e-commerce. Bardzo wysokie oceny spotkaniom wystawiały również osoby zaczynające swoją przygodę z rynkiem reklamy online.

Idea spotkań organizowanych przez Krakowską DevaGroup to branżowe spotkanie i wymiana wiedzy. Udało się pójść o krok dalej – nadać wydarzeniu wyjątkowy barcampowy charakter, prelekcje wymieszane są z networkingiem, wymianą kontaktów i spotkaniami, często po latach, przy barze. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnego wyjścia, goście z całej polski odwiedzają je często całymi działami SEM, które potrafią liczyć po kilkanaście osób.

Podczas dziesiątej edycji stawiamy na tematy z zakresu SEO, Google Ads oraz analityki. Lista tematów i prelegentów zostanie ogłoszona wkrótce.

Strona konferencji: http://semkrk.pl/
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/460441607782336/
Zdjęcia z poprzednich edycji: https://www.facebook.com/pg/spotkaniasemkrk/photos/?tab=album&album_id=1099268150239463

Miło nam poinformować, że MAYKO po raz kolejny obejmuje patronat nad semKRK! Czujemy się zaszczyceni! Dla przypomnienia, nasza relacja z poprzedniej (świetnej!) edycji pod adresem https://marketingwsieci.pl/semkrk-9-juz-za-nami-zobacz-relacje-od-mayko/

 

  • 4
  •  
  •  
Autor artykułu:Wojciech Przekop

Senior SEO Manager w firmie Mayko. Z branżą SEO zawodowo związany od 2008 roku. Uczestniczył przy kilkuset projektach SEO, w tym dla wielu znanych marek. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla eCommerce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *