Darmowa analiza SEO Twojej strony od Mayko

Firma Mayko rusza z darmową usługą analizy widoczności w Google dla wszystkich właścicieli stron internetowych! Oferujemy darmową analizę SEO Twojego serwisu, w której przeanalizujemy m.in. jego widoczność w wynikach Google oraz profil linków kierujących do strony. Wystarczy wypełnić prosty formularz, a oprócz darmowej analizy otrzymasz dodatkowo specjalnie przygotowane zniżki!

Dzisiaj rusza specjalna promocja dla wszystkich właścicieli stron internetowych. Każdy właściciel strony czy sklepu internetowego może od nas otrzymać absolutnie darmową i niezobowiązująco analizę SEO swojego serwisu!

Nasza analiza SEO obejmuję m.in. takie czynniki jak:

 • ogólna widoczność w wynikach naturalnych Google,
 • słowa kluczowe w TOP10 na jakie pojawia się obecnie serwis,
 • słowa kluczowe z potencjałem SEO dla serwisu,
 • porównanie widoczności z serwisami konkurencji,
 • ilość i przyrost linków przychodzących do serwisu,
 • tytuły (Anchor Text) linków przychodzących,
 • porównanie profilu linkowego z serwisami konkurencji.

Dodatkowo, każdy kto zgłosi chęć otrzymania takiej analizy, oprócz samej analizy otrzyma również specjalnie przygotowane zniżki i promocje! To wszystko całkowicie za darmo i bez żadnych “haczyków”.

25% zniżki od SEMSTORM!

Jedną z takich promocji jest aż 25% zniżki na zakup dowolnego pakietu narzędzia SEMSTORM! Narzędzie SEMSTORM pozwala śledzić działania serwisów w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. SEMSTORM to szereg rozbudowanych raportów, w tym monitoring dzienny czy analiza konkurencji. Baza słów kluczowych to ponad 400 milionów fraz, z czego aż 59 mln generuje wyszukiwania.
SEMSTORM

Jak otrzymać darmową analizę SEO?

Aby otrzymać od nas darmową analizę SEO oraz dodatkowo specjalnie przygotowane zniżki, wystarczy wypełnić prosty formularz pod adresem:

Promocja zakończona

Zasady promocji:

 • e-mail wypełniony w formularzu musi być z domeny zgłaszanego serwisu lub firmy będącej właścicielem zgłaszanej do analizy strony,
 • zgłaszający otrzyma analizę SEO w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych,
 • w nieprzewidzianych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania analizy,
 • promocja “Darmowa analiza SEO” trwa do końca marca.

Analiza SEO jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca!
Agencja SEM Mayko

Autor artykułu:Wojciech Przekop

Head of SEO w firmie Mayko. Z branżą SEO zawodowo związany od 2008 roku. Uczestniczył przy kilkuset projektach SEO, w tym dla wielu znanych marek. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla eCommerce.

Komentarze

5 wypowiedzi:
 1. Skorzystaliśmy z analizy proponowanej przez firmę Mayko. Otrzymany dokument jest dobrym materiałem do rozpoczęcia dalszych działań w pozycjonowaniu danej strony. Dobra inicjatywa, polecam!

 2. Fajna inicjatywa i co bardzo cieszy analiza przeprowadzona błyskawicznie. Ciekawe spostrzeżenia i przemyślane wnioski. Dziękujemy za przeprowadzenie analizy naszej strony i polecamy innym – naprawdę warto 🙂

 3. Dziękuję za przesłaną analizę serwisu zyrardow.info.
  Z przesłanego dokumentu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i na pewno jest to dobra podstawa do rozpoczęcia prac nad serwisem pod kontem SEO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *