Darmowa analiza SEO Twojej strony od Mayko

Firma Mayko rusza z darmową usługą analizy widoczności w Google dla wszystkich właścicieli stron internetowych! Oferujemy darmową analizę SEO Twojego serwisu, w której przeanalizujemy m.in. jego widoczność w wynikach Google oraz profil linków kierujących do strony. Wystarczy wypełnić prosty formularz, a oprócz darmowej analizy otrzymasz dodatkowo specjalnie przygotowane zniżki!

Dzisiaj rusza specjalna promocja dla wszystkich właścicieli stron internetowych. Każdy właściciel strony czy sklepu internetowego może od nas otrzymać absolutnie darmową i niezobowiązująco analizę SEO swojego serwisu!

Nasza analiza SEO obejmuję m.in. takie czynniki jak:

 • ogólna widoczność w wynikach naturalnych Google,
 • słowa kluczowe w TOP10 na jakie pojawia się obecnie serwis,
 • słowa kluczowe z potencjałem SEO dla serwisu,
 • porównanie widoczności z serwisami konkurencji,
 • ilość i przyrost linków przychodzących do serwisu,
 • tytuły (Anchor Text) linków przychodzących,
 • porównanie profilu linkowego z serwisami konkurencji.

Dodatkowo, każdy kto zgłosi chęć otrzymania takiej analizy, oprócz samej analizy otrzyma również specjalnie przygotowane zniżki i promocje! To wszystko całkowicie za darmo i bez żadnych “haczyków”.

25% zniżki od SEMSTORM!

Jedną z takich promocji jest aż 25% zniżki na zakup dowolnego pakietu narzędzia SEMSTORM! Narzędzie SEMSTORM pozwala śledzić działania serwisów w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. SEMSTORM to szereg rozbudowanych raportów, w tym monitoring dzienny czy analiza konkurencji. Baza słów kluczowych to ponad 400 milionów fraz, z czego aż 59 mln generuje wyszukiwania.
SEMSTORM

Jak otrzymać darmową analizę SEO?

Aby otrzymać od nas darmową analizę SEO oraz dodatkowo specjalnie przygotowane zniżki, wystarczy wypełnić prosty formularz pod adresem:

Promocja zakończona

Zasady promocji:

 • e-mail wypełniony w formularzu musi być z domeny zgłaszanego serwisu lub firmy będącej właścicielem zgłaszanej do analizy strony,
 • zgłaszający otrzyma analizę SEO w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych,
 • w nieprzewidzianych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania analizy,
 • promocja “Darmowa analiza SEO” trwa do końca marca.

Analiza SEO jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca!
Agencja SEM Mayko

Senior SEO Manager w firmie Mayko. Z branżą SEO zawodowo związany od 2008 roku. Uczestniczył przy kilkuset projektach SEO, w tym dla wielu znanych marek. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla eCommerce.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Bardzo fajna inicjatywa i genialny sposób na promocję narzędzia 😉
  Wiele osób na pewno się skusi, chociażby dla samego rabatu 😉

 2. Skorzystaliśmy z analizy proponowanej przez firmę Mayko. Otrzymany dokument jest dobrym materiałem do rozpoczęcia dalszych działań w pozycjonowaniu danej strony. Dobra inicjatywa, polecam!

 3. Fajna inicjatywa i co bardzo cieszy analiza przeprowadzona błyskawicznie. Ciekawe spostrzeżenia i przemyślane wnioski. Dziękujemy za przeprowadzenie analizy naszej strony i polecamy innym – naprawdę warto 🙂

 4. Piotr pisze:

  wyczerpujący i ciekawy materiał, w ekspresowym tempie – warto było

 5. Dziękuję za przesłaną analizę serwisu zyrardow.info.
  Z przesłanego dokumentu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i na pewno jest to dobra podstawa do rozpoczęcia prac nad serwisem pod kontem SEO.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij