Największe wzrostyspadki SEO - STYCZEŃ 2019

Największe wzrosty/spadki SEO – STYCZEŃ 2019

Czy rok 2019 w branży SEO będzie równie ciekawy jak ubiegły? Czy Google szykuje dla nas jakieś większe aktualizacje algorytmu? Mądrzejsi o odpowiedzi na te pytania będziemy za kilka miesięcy, a tymczasem zapraszamy na pierwszą analizę serpów Google w 2019 roku!

więcej...
5 popularnych mitów na temat SEO

5 popularnych mitów na temat SEO

Świat SEO nieustannie się zmienia. Algorytmy Google funkcjonują coraz lepiej i to, co działało kiedyś, dzisiaj już niekoniecznie ma znaczenie przy pozycjonowaniu. Jako że zmiany zachodzą tak często, nietrudno o to, aby niektóre informacje stały się przestarzałe. Co gorsza – mimo ich dezaktualizacji wiele z nich dalej jest przytaczanych jako fakty i traktuje się je

więcej...
Największe wzrostyspadki SEO - grudzień 2018

Największe wzrosty/spadki SEO – GRUDZIEŃ 2018

Rok 2018 był ciekawym rokiem w branży SEO. Na przestrzeni całego roku mieliśmy co najmniej kilka większych update’ów (np. Google Speed Update czy Core Update), które miały znaczący wpływ na widoczność serwisów w wynikach Google. Czy ostatni miesiąc roku przyniósł nam znaczące ruchy w serpach? Zapraszam do analizy wzrostów i spadków SEO w grudniu.

więcej...
Czym są E-A-T i YMYL oraz dlaczego są tak ważne

Czym są E-A-T i YMYL oraz dlaczego są tak ważne?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak rozszyfrować algorytm Google, nie jesteś sam. Na szczęście 12.11.2015 roku Google ujawniło nieco szczegółów na temat tego, co decyduje o wysokich pozycjach. Tego dnia Google opublikowało kompletną wersję Search Quality Evaluator Guidelines.

więcej...

Jak budować linki przez guest blogging? 7 skutecznych porad

Chyba nie trzeba powtarzać, że linki to bardzo ważny czynnik w pozycjonowaniu w Google. Mówiąc wprost, jeśli uzyskujesz linki z mało znaczących stron oraz blogów, Google także uzna Twoją stronę za małą i niewiele znaczącą. Jeśli jednak uzyskasz linki z dużych portali, automatycznie wzrośnie Twoja wartość w oczach Google.

więcej...
Święto branży SEM w Krakowie po raz dziesiąty. MAYKO po raz kolejny obejmuje patronat nad semKRK

Święto branży SEM w Krakowie po raz dziesiąty. MAYKO po raz kolejny obejmuje patronat nad semKRK!

semKRK to cykliczne spotkania branży SEM, które są czymś więcej niż zwykłą konferencją. To spotkanie, na którym społeczność znana sobie głównie z grup Facebooka i forum spotyka się na żywo, wymienia doświadczeniami i rozwija swoją wiedzę. semKRK łączy wszystkie zalety konferencji: doskonała organizacja, wysoki poziom prelekcji, profesjonalne sale oraz barcampu: bar, atmosfera, czas i miejsce

więcej...
Darmowa wycena