Darmowy szablon dla E-COMMERCE w Google Data Studio

Darmowy raport Google Data Studio dla E-COMMERCE

Dzięki Google Data Studio możemy zbierać i analizować dane z wielu narzędzi w jednym miejscu. Ułatwia nam to codzienną pracę, daje szerszą perspektywę i pogląd na to co dzieje się z naszym E-commerce, a to tego zaoszczędza wiele godzin analiz. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy DARMOWY raport dla sklepów internetowych w Google Data Studio! Dzięki niemu możecie analizować w jednym miejscu wiele danych i statystyk z narzędzi Google Analytics oraz Google Search Console.

Raport został udostępniony i omówiony w trakcie naszego webinaru „UFAJ, ALE SPRAWDZAJ! Jak weryfikować działania agencji SEO? – obejrzysz go pod adresem bit.ly/webinar-MAYKO

Najważniejsze cechy raportu E-commerce od MAYKO

  • DOSTĘPNOŚĆ: w każdej chwili możesz podpiąć dane z GA i GSC jakiejkolwiek domeny – wystarczy, że jesteś zalogowany na konto Google do którego masz podpięte te narzędzia. Nie potrzebna jest Ci wiedza techniczna – wszystko skonfigurowaliśmy za Ciebie!
  • INTERAKTYWNOŚĆ: raport online jest w pełni interaktywny – możesz wybierać własne zakresy dat dla statystyk, analizować tylko wybrane medium (np. tylko dane z ruchu organicznego lub płatnego Google), dane w tabelach możesz sortować wg własnych kryteriów itd.
  • BEZPIECZEŃSTWO : Twoje dane są w pełni bezpiecznie – w żaden sposób nie mamy dostępu do danych, które podpinasz pod przygotowany szablon.
  • EKSPORT: możesz wyeksportować przygotowany raport np. do formatu .pdf – przyda Ci się jeśli potrzebujesz omówić statystyki w szerszym gronie.
  • DARMOWY: lubimy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem (już od 12 lat pomagamy sklepom internetowym zwiększać widoczność w Google), dlatego nasz szablon udostępnianiamy każdemu za darmo. Możesz go również skopiować i sam dostosować pod własne potrzeby, np. dodać dodatkowe dane, zmienić wygląd/układ wykresów itd.

Raport i jego krótkie omówienie znajdziesz tutaj:

bit.ly/raport-ecommerce-MAYKO

Szukasz sprawdzonego partnera do działań SEO/SEM dla Twojego E-commerce? Odezwij się do nas! Kampanie SEO/SEM dla sklepów internetowych to nasza specjalność – mayko.pl/kontakt/

Autor artykułu:Wojciech Przekop

Head of SEO w firmie Mayko. Z branżą SEO zawodowo związany od 2008 roku. Uczestniczył przy kilkuset projektach SEO, w tym dla wielu znanych marek. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla eCommerce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *