Zrozumieć outsourcing w branży IT – kiedy Software House jest odpowiedzią na potrzeby biznesowe?

Zrozumieć outsourcing w branży IT – kiedy Software House jest odpowiedzią na potrzeby biznesowe?

Outsourcing usług IT stał się istotną strategią dla wielu firm na całym świecie. W dobie szybko rozwijających się technologii i ciągłej potrzeby innowacji wiele organizacji zwraca się ku Software House’om jako rozwiązaniu swoich potrzeb biznesowych. W poniższym artykule przyjrzymy się zaletom i wyzwaniom outsourcingu IT oraz analizie, kiedy i dlaczego firmy powinny rozważyć takie rozwiązanie.

więcej...
Rebranding strategiczny – jak robi to partnerGoogle, FOTC

Rebranding strategiczny – jak robi to partner Google, FOTC?

3 sierpnia poznaliśmy nową odsłonę marki Fly On The Cloud, czyli FOTC. Zmiana wizerunku tego kluczowego partnera Google Cloud w regionie CEE to dobry moment, aby zastanowić się, czym tak naprawdę jest rebranding, jak skutecznie go przeprowadzić i kiedy warto podjąć taką decyzję.

więcej...

Jak content marketing i copywriting sprzedażowy mogą pomóc w e-commerce?

„Załóż dobry sklep, zaoferuj świetne produkty, a kupujący pojawią się sami” – choć często można spotkać się z takimi poradami, to jednak nie mają one za wiele wspólnego z rzeczywistością. Zdobywanie klientów w e-commerce wymaga obecnie stosowania copywritingu sprzedażowego oraz publikowania jakościowych treści. W tym artykule dowiesz się zatem, jak dzięki tworzeniu dobrego contentu możesz

więcej...
migracja sklepu - case study

Działania agencji SEO a migracja sklepu: case study

Migracja sklepu to skomplikowany proces – można go jednak przeprowadzić sprawnie i bez ponoszenia większych strat w widoczności. Pod warunkiem, że zadbamy o pewne kwestie z wyprzedzeniem. W tym artykule dowiesz się, dlaczego w proces migracji sklepu powinien być zaangażowany specjalista SEO oraz czego powinien dopilnować.

więcej...
Programy partnerskie dla e-commerce

Program partnerski – klucz do zwiększania sprzedaży w zamian za prowizję

Program partnerski to wirtualne miejsce w sieci, które umożliwia partnerską współpracę reklamodawców z wydawcami w modelu Cost Per Sale (prowizja od sprzedaży) lub Cost Per Lead (stała stawka za dostarczenie określonej akcji). Poniższy artykuł to kompendium wiedzy na temat programów partnerskich dla e-commerce. Dowiedz się co możesz zyskać, jakie są modele rozliczania w programach partnerskich i 

więcej...
najwazniejsze patenty Google w 2020 roku

Poznaj najważniejsze patenty Google z pierwszej połowy 2020 roku

Czy chciałbyś mieć nieco przybliżony wgląd w to, co Google planuje na najbliższy czas? Jeśli tak, to warto sięgnąć do niecodziennego źródła, czyli patentów, które gigant z Mountain View opracował w pierwszej połowie 2020 roku. W tym wpisie znajdziesz kilka najważniejszych z nich wraz z podziałem na odpowiednie kategorie:

więcej...
baner online semKrk

Kolejna edycja semKRK już 25 września 2020 roku!

15. edycja semKRK wyjątkowo odbędzie się on-line. Spotykamy się 25 września (piątek) o godzinie 12:00 na Evenea Live. Na ekranie zobaczycie wystąpienia 9 prelegentów z branży SEM/SEO oraz uroczyste wręczenie nagród semKRK awards.

więcej...