Daniel Podgorski

Copywriter współpracujący z firmą Mayko. Specjalizuje się w nowoczesnych technologiach, kryptowalutach, SEO i marketingu internetowym. Uwielbia pisać artykuły poparte statystykami i głębokim researchem.

Artykuły tego Autora
Influencer marketing w e-commerce - co powinieneś o nim wiedzieć

Influencer marketing w e-commerce – co powinieneś o nim wiedzieć?

Jeśli chcesz z powodzeniem dalej konkurować na rynku e-commerce, musisz stale próbować różnych metod promocji. Nie jest to łatwe, gdyż każda nisza rządzi się swoją specyfiką. Oprócz tego konsumenci są już znacznie bardziej wyczuleni na tradycyjne formy marketingu. Warto dlatego w takiej sytuacji rozglądać się za nowymi sposobami na dotarcie do klientów.

więcej...
Prasówka SEO/SEM

Prasówka SEO/e-commerce #11

W tej prasówce kilka ciekawych wiadomości o tym, jak polscy sprzedawcy podejmują kolejne starania, aby ułatwić nam robienie bezpiecznych zakupów przez Internet. Oprócz tego dużo na temat Google. A co zatem w tej prasówce?

więcej...
Prasówka SEO/SEM

Prasówka SEO/e-commerce #10

W tej prasówce kilka newsów o tym, jak polskie firmy związane z e-commerce stawiają kolejne kroki w rozwoju. Oprócz tego przydatna porada od przedstawiciela Google oraz kolejny raport na temat wpływu epidemii na zachowania kupujących.

więcej...
Prasówka SEO/SEM

Prasówka SEO/e-commerce #9

W tej prasówce informacje o kilku nowościach, które przydadzą się sprzedawcom internetowym oraz twórcom na YouTube. Oprócz tego kolejne informacje związane z wpływem epidemii na e-commerce.

więcej...

Jaki współczynnik konwersji można uznać za dobry?

Współczynnik konwersji to wartość, której w e-commerce często poświęca się bardzo dużo uwagi. Nic w tym dziwnego, gdyż w końcu w wielu przypadkach jest ona dobrym wskaźnikiem kondycji sklepu. Niska konwersja często także wskazuje, że sklep nie generuje zysków z odwiedzin, jakie udało mu się wypracować.

więcej...
Prasówka SEO/SEM

Prasówka SEO/e-commerce #7

W pierwszej prasówce maja wspomnimy o kilku wyjaśnieniach od Google na temat linków. Oprócz tego możliwe, że możemy już odpowiedzieć sobie na ważne pytanie – czy w branży marketingu internetowego w dobie epidemii najgorsze za nami?

więcej...